12,000 Activities in 16 Countries|500,000+ Happy Customers500,000+ Customers
The motivated team of Ski School Karpacz is stood on top of a mountain looking at the sunset after a successful day full of new experiences for their customers.

Ski School Karpacz

16Customer recommendations
Start date

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Ski School Karpacz has currently no offers available

Go to homepage

Want to book?

Your local expert

  Send a message
Book an activity for your team event with CheckYeti

Best price

1-click cancellation

7 days/week support

Logo Ski School Karpacz

About Ski School Karpacz

Witamy w Szkole Narciarstwa i Snowboardu Karpacz! Nasza szkoła działa od ponad 20 lat, dlatego mamy duże doświadczenie w nauczaniu metodyki narciarstwa, snowboardu i narciarstwa biegowego. Nasz zespół składa się z instruktorów posiadających pełne kwalifikacje Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku Narciarskiego, Polskiego Związku Snowboardowego oraz Ministerstwa Oświaty i Sportu. W Szkole Narciarstwa i Snowboardu Karpacz łączymy pasję do sportów zimowych, doskonałą jakość naszych lekcji, doskonalenie umiejętności i nie zapominanie o świetnej zabawie na stoku. Twoje dzieci od 4 roku życia zaczną hidżinki na białym śniegu, a nasi instruktorzy zadbają o to, aby kochały jazdę na nartach i snowboardzie, tak jak ich rodzice! Z nami masz również dostęp do stoków o różnych poziomach trudności, które są odpowiednie dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych fanów zimowej zabawy na śniegu. Do zobaczenia w Karpaczu!

COVID-19: Learn more about safety & flexibility of your booking and our special cancellation policies
We use cookies to improve your experience on CheckYeti and for ad personalization. Read more in our Privacy Policy.